هزینه جراحی لثه در کرج چقدر است؟

هزینه جراحی لثه در کرج


ما در این مطلب قصد داریم در مورد جراحی لثه در کرج و هزینه جراحی لثه در کرج مطالبی را به شما عزیزان ارائه دهیم با ما همراه باشید

لثه بافتی دو طرفه است که از یک طرف به دندان و از سوی دیگر به مخاط دهان وصل شده است.

برخی اوقات این لثه دچار بیماری های خاص و عفونت هایی می شود که فرد را مجبور به جراحی لثه خواهد کرد.

در صورتی که بصورت روزانه و مرتب از نخ دندان استفاده نشود باکتری های داخل دهان جمع شده و باعث بیماری لثه می شود.

چنانچه روند درمان را نیز سریع شروع نکنید آماس لثه منجر به بیماری پیرادندانی خواهد شد.

 

انواع بیماری های لثه

 

آماس لثه

 

باکتری هایی که در دهان به وجود می آید در دهان به مرور جمع شده و به لثه می چسبد. در اثر تکثیر و انباشه شدن پوششی به نام جرم دندان تشکیل می شود. در صورتی که جرم ها پاک نشود بافت پوشش مجاور التهاب پیدا می کند و آماس لثه درست می شود. همین آماس را به عنوان مراحل اولیه بیماری لثه می شناسند.

 

عفونت لثه

 

با تکثیر باکتری های موجود در جرم لثه عفونت به زیر خط لثه می رسد. در این حالت جرم گیری خانگی دیگر جوابگو نخواهد بود. از این رو برای درمان و جراحی لثه بایستی در دندانپزشکی در کرج توسط دندانپزشک ماهر مراجعه نمایید. چنانچه مراجعه و معاینه را به تاخیر بیاندازید عفونت وارد ریشه دندان می شود و ریشه دندان هم آسیب می بیند. پس از آن دندان شل شده و راهی بجز جراحی لثه باقی نخواهد ماند.

 

هزینه جراحی لثه در کرج

 

انواع هزینه و قیمت جراحی لثه در کرج

 

تعرفه هزینه جراحی لثه در کرج و اقدامات بعد از کشیدن دندان عقل براساس فرایندهایی که بر روی لثه انجام می شود تخمین زده می شود. برخی از این فرایند ها شامل موارد زیر است:

 

  • کانتورینگ لثه یا افزایش طول تاج دندان در کرج

 

برخی از لثه ها بیش از حد معمول رشد می کنند و بر روی سطح دندان نیز پیشروی دارند. در این حالت عدم تناسب دندان و لثه به صورت واضح مشخص می باشد. با انجام کانتورینگ لثه یا افزایش طول تاج دندان توسط دندانپزشک متخصص در کرج می توانید لبخند زیبایی را برای خود بسازید.

 

  • پیوند لثه

 

مسواک زدن پر قدرت و یا وجود برخی بیماری های ژنتیکی باعث می شود که بافت لثه به مرور زمان تحلیل رود و ریشه دندان بدون پوشش باقی بماند. همین امر باعث می شود که دندانپزشک متخصص در کرج برای شما پیوند لثه را تجویز کند. هزینه و قیمت جراحی لثه برای پیوند، بسته به میزان بافت تحلیل رفته و مدت زمانی که دندانپزشک صرف می کند بستگی دارد.

 

  • درمان پریودنتال کامل در کرج

 

این فرایند یک مجموعه کامل از خدماتی است که در کلینیک کرج ارائه می شود و هزینه و قیمت آن نیز براساس پک انتخابی شخص برآورد می شود. ضدعفونی کردن کل دهان، جراحی کاهش عمق پاکت پریودنتال نمونه ای از خدمات این پک می باشد.

 

  • هزینه های مازاد و اضافی

 

انجام آزمایشات تشخیصی پریودنتال و تصاویر رادیوگرافی، پاک سازی بافت های اضافی، ترمیم لثه از دیگر مواردی می باشد که جزو هزینه و قیمت جراحی لثه در کرج به حساب می آید.

 

 

چنانچه درتمایل داشتید اطلاعات بیشتری درخصوص قیمت کامپوزیت دندان و همچنین هزینه دندانپزشکی در کرج بدانید می توانید با شماره های 02632528628 و 09128001870  تماس حاصل فرمایید.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهتماسدرباره مامقالات