هزینه ایمپلنت دیجیتال

هزینه ایمپلنت دیجیتال

هزینه ایمپلنت دیجیتال


ایمپلنت دیجیتال چیست؟ هزینه ایمپلنت دیجیتال چه قدر است؟ بهترین ایمپلنت در کرج کجاست؟ آیا می خواهید از هزینه ایمپلنت دیجیتال در کلینیک فرایش کرج مطلع شوید؟ ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید تا اطلاعات مناسبی در این زمینه به دست آورید.

مسلما همه افراد در طول زندگی خود با از دست رفتن دندان ها مواجه می شوند و به راهی برای درمان مشکلات دندانی نیاز پیدا می کنند. امروزه روش های گوناگونی برای ترمیم دندان ها وجود دارد که یکی از این روش ها ایمپلنت نامیده می شود.

در مقایسه با سایر روش های ترمیم دندان، ایمپلنت از شرایطی برخوردار است که به محبوبیت بیشتری رسیده و طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده است.

زمانی که صحبت از ایمپلنت دندان به میان می آید، با واژه ایمپلنت دیجیتال نیز برخورد می کنیم که از شرایط بهتری در مقایسه با ایمپلنت معمولی برخوردار است.

ایمپلنت دیجیتال چیست و چگونه است؟

ایمپلنت دیجیتال در کلینیک ایمپلنت در کرج متد پیشرفته تری برای ترمیم دندان است که در این روش از نرم افزار های سه بعدی و ابزار های جدید برای جراحی و قرار دادن ایمپلنت در دهان استفاده می شود که با این وجود میزان جراحت های صورت گرفته در دهان و درد و خونریزی افراد به میزان بسیار زیادی کاهش پیدا می کند.

در حقیقت در روش ایمپلنت دیجیتالی از با استفاده از این نرم افزار های سه بعدی فضای مناسب برای قرار گرفتن پایه ایمپلنت در فک مشخص می شود و با این وجود پزشک نیازی به ایجاد جراحت های اضافی در فک نیست بلکه دقیقا در محل قرار دادن پایه ایمپلنت در استخوان فک جراحتی را به وجود می اورد.

بر اساس کاهش میزان درد و خونریزی و جراحت در دهان و عدم نیاز به بخیه زدن لثه در این روش، به کار گیری و استفاده از آن از محبوبیت بیشتری در مقایسه با ایمپلنت معمولی برخوردار است.

هزینه ایمپلنت دیجیتال

هزینه ایمپلنت دیجیتال در کلینیک فرایش کرج برای اشخاص مختلف یکسان نیست و ممکن است که بیماران مختلف نیاز به پرداخت هزینه گوناگونی برای استفاده از این روش ترمیم دندان شوند. به عبارت دیگر هزینه ایمپلنت دیجیتال در کلینیک فرایش کرج برای هر کسی بر اساس شرایط او و سایر مسائل تعیین می شود و به همین دلیل تا زمانی که بیماران به کلینیک مراجعه نکنند، امکان تعیین کردن هزینه انجام این کار وجود نخواهد داشت.

 

هزینه ایمپلنت دیجیتال

 

فاکتورهای موثر در هزینه ایمپلنت دیجیتال

از مهم ترین مسائلی که می توان آنها را در هزینه ایمپلنت و کلینیک دندانپزشکی موثر دانست، باید به مواردی از قبیل زیر اشاره کرد:

ابزار ها و تجهیزاتی که در ایمپلنت دیجیتال استفاده می شوند

همان طور که در بخش های فوق اشاره شد، برای ایمپلنت دیجیتال از ابزار ها و نرم افزار های جدید و پیشرفته ای استفاده می شود که به کار گیری این ابزار ها و تجهیزات در هزینه ایمپلنت دیجیتال موثر است و باید افزایش هزینه آن می شود به گونه ای که ایمپلنت دیجیتال در مقایسه با ایمپلنت معمولی به صرف هزینه بیشتری نیازمند است.

تعداد دندان هایی که باید برای هر بیمار ایمپلنت گردند

تعداد دندان هایی که افراد مختلف قصد دارند تا به روش ایمپلنت برای ترمیم انها اقدام کنند با هم متفاوت است. هزینه ایمپلنت نیز بر اساس هر یک واحد دندان محاسبه می شود. بنابراین هر چه تعداد دندان هایی که افراد قصد ایمپلنت کردن آن را داشته باشند بیشتر باشد، مسلما باید هزینه بیشتری نیز بپردازند.

کیفیت روکش ایمپلنت که برای هر بیماری استفاده می شود

روکش های ایمپلنت در کرج از کیفیت متفاوتی برخوردار هستند و توسط کشور های مختلف با برند های گوناگون تولید می شوند. با این وجود نوع روکش ایمپلنت که بیماران بر اساس سلیقه و میل خود برای تکمیل فرآیند ایمپلنت دندان انتخاب می کنند را باید در هزینه ایمپلنت دندان موثر دانست.

به عنوان مثال: روکش هایی که توسط کشور آمریکا ساخته می شوند گران قیمت ترین نوع روکش در جهان هستند که در صورت تهیه آنها باید هزینه بسیار بیشتری برای ایمپلنت دیجیتال پرداخت کرد.

تخصص پریودنتیست

پریودنتیست ها که در زمینه ایمپلنت دندان تخصص دارند، از دستمزد متفاوتی برخوردار هستند که دستمزد آنها نیز بر اساس تخصص و تجربه آنها کم و یا زیاد می شود. با این وجود اگر برای ایمپلنت دیجیتال از تخصص بهترین پریودنتیست ها بهره برده شود، معمولا نیاز به پرداخت هزینه بیشتری خواهد بود.

کلینیک درمانی

کلینیک های درمانی نیز بر اساس خدمات و تجهیزاتی که در اختیار بیماران قرار می دهند و بر اساس کیفیت انجام امور خود، هزینه های متفاوتی دارند. کلینیک فرایش کرج می تواند ایمپلنت دیجیتال را با هزینه مناسب برای شما همطونان عزیز انجام دهد در صورتی که خدمات و تجهیزات مناسبی را نیز در اختیار شما می گذارد.

با این وجود نوع کلینیک درمانی و خدمات و تجهیزات آن را نیز باید در هزینه ایمپلنت دیجیتال موثر بدانید.

نرخ ارز و دلار در هزینه ایمپلنت دیجیتال

با توجه به اینکه بسیاری از تجهیزات ایمپلنت دندان مانند: روکش ایمپلنت از کشور های خارجی به ایران وارد می شود، باید نرخ ارز و دلار را نیز در هزینه انجام این کار موثر دانست. زیرا با افزایش و یا کاهش نرخ دلار و ارز هزینه ای که برای واردات روکش ایمپلنت مورد نیاز است، دگرگون خواهد شد و بنابراین هزینه تمام شده ایمپلنت برای بیماران نیز دست خوش تغییر می شود.

امور درمانی مورد نیاز که باید پیش از ایمپلنت انجام شوند

بسیاری از بیماران که قصد ترمیم دندان های خود را با روش ایمپلنت دیجیتال دارند، در شرایط جسمانی قرار گرفته اند که نیاز است تا آنها پیش از ایمپلنت کردن دندان های خود امور درمانی دیگری را انجام دهند تا شرایط آنها برای قرار دادن ایمپلنت در دهان مناسب شود.

به عنوان مثال: اگر یکی از متقاضیان این کار از تراکم استخوان فک به میزان کافی برخوردار نباشد، باید برای او پیوند استخوان انجام شود تا امکان قرار دادن پایه ایمپلنت در دهان این فرد وجود داشته باشد و این موضوع بر روی هزینه کلی ایمپلنت دیجیتال موثر واقع می شود.

بخش پایانی در مورد هزینه ایمپلنت دیجیتال

در رابطه با هزینه ایمپلنت دیجیتال باید به تمامی عوامل و فاکتورهایی که برای شما عزیزان مطرح کردیم، توجه داشته باشید تا به درستی بتوانید هزینه انجام این کار را تخمین بزنید.

در صورتی که قصد دارید تا دندان های خود را به روش ایمپلنت دیجیتال ترمیم کنید، توصیه می کنیم که در کلینیک فرایش کرج این کار را زیر نظر بهترین پریودنتیست های کشور انجام دهید.

پس برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در تماس باشید و یا سایر بخش های وب سایت را بررسی کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهتماسدرباره مامقالات