معرفی بهترین دندانپزشکی در گوهردشت کرج

معرفی بهترین دندانپزشکی در گوهردشت کرج

دندانپزشکی در گوهردشت


سلامت بدن هر شخص مهم ترین مسئله برای بقا و زندگی هر فرد می باشد که سلامت دهان و دندان نیز در این موضوع دخیل خواهد بود دلایل زیای وجود دارد که منجر به بروز آسیب و مشکل در دندان ها و لثه میشوند و سلامت بدن را به خطر می اندازند و افراد با مراجعه به دندانپزشکی در گوهردشت کرج میتوانند مشکل به وجود آمده خود را برطرف نمایند.

افرادی که در گوهر دشت کرج زندگی میکنند و یا این محدوده مسیر راحتی برای آن ها می باشد مایل به انتخاب دندانپزشکی در کرج برای رفع مشکلات خود هستند اما باید به این نکته اشاره داشت ملاک برای انتخاب دندانپزشکی  از مسیر راحت باید به کلییکی حرفه ایی ، معتبر ، استاندارد ، دندانپزشکی ماهر ، با تجربه و حرفه ایی تغییر یابد بنابراین پیشنهاد ما به شما عزیزان صرف نظر از انتخاب دندانپزشکی در گوهر دشت کرج به دندانپزشکی در عظیمیه کرج می باشد که با اندکی تغییر مسیر میتوان شاهد نتایج درمانی فوق العاده و بی نقص بود.

 

دندانپزشکی در گوهردشت کرج

 

این دندانپزشکی در عظیمیه کرج که توسط بهترین دندانپزشک دکتر فراز تیموری اداره میشود به کلیه خدمات تخصصی و عمومی دندانپزشکی پرداخته و بهترین درمان و بهترین نتایج را برای افراد به همراه دارد .

این کلینیک تخصصی با رعایت کامل اصول بهداشتی و استریلزاسیون به ارائه خدمات دندانپزشکی میپردازد و همچنین  برای درمان های متفاوت  از مواد مصرفی مختلف درجه یک و عالی استفاده میکند و همین مسئله درمان و نتایج عالی را به همراه دارد که  موجب رضایت کامل مشتریان این مرکز شده است و به طور کلی بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات دندانپزشکی، با  هزینه های منصفانه و مناسب برای کلیه افراد  انجام می‌شود.  این کلینیک دندانپزشکی  تخصصی تحت نظارت علوم پزشکی بوده و توسط دندانپزشک حرفه‌ای ، با تجربه ، ماهر و متعهد اداره می‌شود.

 

دندانپزشکی در گوهردشت کرج

دندانپزشکی تخصصی در کرج

 

در این دندانپزشکی تخصصی دکتر فراز تیموری کلیه خدمات تخصصی و غیر تخصصی دندانپزشکی با بهترین کیفیت انجام میشود که این موارد شامل موارد زیر می باشند.

ترمیم دندان های پوسیده ، ترمیم و زیبایی دندان ، ایمپلنت دندان ، لمینت دندان ، جراحی لثه ، لبخند لثه ایی ، عصب کشی ، کشیدن دندان ، کشیدن دندان عقل ، درمان ریشه ، پریو ، پروتز ، ارتودنسی  متحرک ؛ ثابت ؛ و پلاک فانکشنال، کشیدن و جراحی دندان نهفته، جراجی ضایعات بافت نرم و سخت، فرنکتومی، آلوئولوپلاستی، ویستیبوپلاستی، رزکسیون اپیکال دندان، بستن سینوس ، انواع روکش دندان، دست دندان کامل دو فک، پارسیل، کروم کبالت، نایت‌گارد ،جرم‌گیری و بروساژ، جراحی افزایش طول تاج دندان، جراحی فلپ، پیوند لثه ،بلیچینگ (سفید کردن دندان)، لامینت، ونیر، بستن دیاستن (فاصله دندان‌های جلویی)، روکش‌های تمام‌سرامیک ، کامپوزیت و آمالگام و …

همچنین دندانپزشکی تخصصی کودکان در کرج که روکش   SSCترمیم دندان‌های پوسیده با کامپوزیت و آمالگام ، پیشیگری از پوسیدگی با فیشور سیلنت، فلورایدتراپی و… پالپکتومی دندان‌های شیری با فضا نگهدارنده متحرک، ثابت و ثابت دوطرفه . . . تنها بخشی از خدمات تخصصی در این مرکز می باشند که با کیفیت عالی و نتایج عالی تر در اختیار افراد قرار میگیرند و همچنین عزیزان میتوانند از گارانتی خدمات دندانپزشکی در این مرکز تخصصی نیز بهرهمند شوند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهتماسدرباره مامقالات