لیفت لثه در کرج کجا انجام می شود؟

لیفت لثه در کرج کجا انجام می شود؟

لیفت لثه در کرج

لیفت لثه در کرج


برخی افراد دچار نامناسبی ظاهر  لثه های خود هستند که همین مسئله باعث میشود تا ظاهر افراد نا زیبا شود که به این عدم هماهنگی لثه ها اصطلاح لبخند لثه ایی را میگویند خوشبختانه با پیشرفت علم میشود از طریق لیفت لثه در کرج این مشکل ظاهری را با مراجعه به دندانپزشکی در کرج نیز برطرف کرد.

لبخند زیبا مسئله ای است که هر فردی به آن توجه میکند و افراد در صورت داشتن لبخندی نا زیبا دچار عدم اعتماد به نفس خواهند شد و مایل به داشتن لبخندی زیبا خواهند بود که برای اینکار باید از طریق لیفت لثه لبخند لثه ای خود را برطرف نمایند.

لبخند لثه ایی به علت بالا بودن زیاد و یا پایین بودن زیاد لثه ها اتفاق می افتد که در هردوی این حالت ظاهر دندان ها و لبخند تحت تاثیر قرار خوهند گرفت که از طریق لیفت لثه میتوان این مشکل را حل کرد.

 

چرا لیفت لثه؟

 

گاهی برای ترمیم و بازسازی دندان های آسیب دیده از جراحی لثه در کرج استفاده میشود به طوری که بعضی از دندان به شکلی شکسته میشوند که خط شکستگی آنها زیر لثه می ماند  و یا دچار پوسدگی شدید میشوند به طوری که پوسیدگی آنها به زیر لثه رسیده  باشد که در این صورت افراد میتوانند مشکل خود را از طریق لیفت لثه برطرف نمایند و نسج سالم دندان را بیرون اورده و از طریق آن بتوانند به راحتی ترمیم و بازسازی دندان را انجام دهند.

علت مهم دیگر لیفت لثه  زیبایی و برطرف کردن نواقص ظاهری می باشد به این صورت که  برای بعضی از افراد  لثه آن ها دارای افزایش حجم می باشد و همین مسئله سبب کوتاه تر نشان دادن تاج لثه می شود در این حالت لثه اضافی باید برداشت شود و فرم دهی برای آن صورت گیرد که از طریق لیفت لثه امکان پذیر خواهد بود و لبخندی زیبا را تجربه خواهند کرد.

لیفت لثه در واقع  همان جراحی افزایش طول تاج است  و سبب میشود که قسمت بیشتری از تاج دندان  بیرون بیایند  و روکش بهتر بر روی دندان فرد قرار گیرد.

 

انجام لیفت لثه در کرج

 

برای انجام لیفت لثه در کرج ابتدا افراد باید کلینیک تخصصی دندانپزشکی در فردیس و متخصصی ماهر را برای درمان خود انتخاب نمایند  تا درمانی راحت با کیفیتی بالا با نتایج عالی و بی نقص را تجربه نمایند   لیفت لثه درمانی حساس با ظرافتی بالا می باشد در این خصوص نیازمند دقتی بیشتر در رابطه با انتخاب متخصص می باشد .

دکتر فراز تیموری متخصص لیفت لثه میتواند بهترین گزینه انتخاب برای انجام لیفت لثه در کرج باشد این متخصص ابتدا به معاینه کامل شرایط فرد میپردازد برای درمان ابتدا نیاز به بی حسی موضعی می باشد تا فرد دردی را در حین درمان دریافت نکند سپس برش دادن و شکل دهی لثه ها توسط متخصص انجام خواهد گرفت که لیفت لثه از طریق جراحی و یا لیزر انجام میشود که انتخاب روش درمان بستگی به شرایط فرد و یا سلیقه شخص خواهد بود .

 

مزایای لیفت لثه

 

زیبایی لبخند  و زیباتر شدن چهره

به دست آوردن اعتماد به نفس و بالا رفتن روحیه

ماندگاری بالا این روش و غیر قابل بازگشت بودن آن

رفع نامتقارنی لثه

زیبا شدن حالت و ظاهر دندان ها

 

راحت بودن روش درمانی و نتایج زودرس آن از مزیت های لیفت لثه می باشد که افراد توسط انتخاب دکتر فراز تیموری و انجام درمان ایمپلنت و کلینیک دندانپزشکی توسط متخصصین ماهر میتوانند به آن ها دسترسی پیدا کنند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه جراحی لثه در کرج و ایمپلنت در کرج با شماره های 02632528628 و 09128001870 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهتماسدرباره مامقالات