دندانپزشکی اقساطی در کرج کجا انجام می شود؟

دندانپزشکی اقساطی در کرج کجا انجام می شود؟

دندانپزشکی اقساطی

دندانپزشکی اقساطی


دندانپزشکی اقساطی در کرج موضوعی است که بسیاری از افراد در جست و جوی آن هستند تا بتوانند برای انجام امور دندانپزشکی خود به آن مراجعه کنند و هزینه های آن را به صورت اقساطی پرداخت نمایند.

خدمات دندانپزشکی دارای هزینه های بالایی هستند و معمولا بیمه ها هزینه دندانپزشکی را برای افراد تقبل نمی کنند. از این رو انجام خدمات دندانپزشکی در کرج می تواند بسیاری از مشکلات را در رابطه با دندانپزشکی برای مردم حل کند.

منظور از دندانپزشکی اقساطی در کرج چیست ؟

دندانپزشکی اقساطی در کرج عبارت است از کلینیک های دندانپزشکی در کرج که خدمات دندانپزشکی را به صورت اقساطی برای افراد انجام می دهند و هزینه های درمانی دندانپزشکی را به چند بخش تقسیم می کنند و در چند مرتبه به صورت اقساطی از بیمار دریافت می کنند تا بیمار قادر به پرداخت هزینه های بالای دندانپزشکی باشد.

با توجه به هزینه های بالای امور دندانپزشکی و با در نظر گرفتن این که هزینه های دندانپزشکی معمولا توسط شرکت های بیمه تقبل نمی شود، دندانپزشکی در کرج خدمات پرکاربرد و مفیدی برای ساکنین کرج است.

دندانپزشکی اقساطی در کدام مناطق کرج انجام می شود ؟

چنانچه به دنبال کلینیک هایی هستید که دندانپزشکی اقساطی در کرج را برای شما انجام دهد، باید به شما بگوییم که دندانپزشکی در کرج را می توان در مناطقی از قبیل: فردیس، شهر قدس، طالقانی، هفت تیر و … یافت کرد.

در نتیجه افرادی که در بخش های مختلف شهر کرج سکونت دارند، می توانند به راحتی به این دندانپزشکی ها دسترسی داشته باشند و ازخدمات آنها به صورت اقساطی استفاده نمایند.

 

دندانپزشکی اقساطی در کرج

 

خدمات دندانپزشکی

خدماتی که دندانپزشک های اقساطی ارائه می دهند، متفاوت می باشد و بستگی به نوع کلینیک ها دارد. برخی برای انجام اموری از قبیل: ارتودنسی، لمینت و پروتز خدمات اقساطی دندانپزشکی ارائه می دهند، برخی در تمام امور دندانپزشکی و برخی دیگر نیز برای امور جزئی تر مانند: کشیدن دندان و پر کردن دندان.

ارتودنسی دندان

یک روش درمانی زیبایی در دندانپزشکی ارتودنسی است که میتوان هزینه اقساطی برای آن در نظر گرفت  از این روش درمانی  برای از بین بردن کجی دندان ، نامرتب بودن و نقص ظاهری دندان استفاده میشود و  از بین بردن فاصله میان دندان ها را انجام میدهد . ارتودنسی دندان روشی است که به صورت ثابت، متحرک، دیمون، نامرئی، لینگوال، فانکشنال قال انجام است . در شرایطی که دندان ها حالت کج و نا متقارن دارند زاد به جلو و یا زیاد به عقب باشند نیازمند استفاده از ارتودنسی برای استاندارد شدن باشد نا متقارن بودن دندان ها علاوه بر نقص ظاهری در تکلم و جویدن غذا نیز اختلال ایجاد میکنند .

ایمپلنت دندان

یکی دیگر از خدمات دندانپزشکی که میتواند   هزینه اقساطی داشته باشد روش ایمپلنت دندان است ایمپلنت دندان روشی است که در آن پایه های فلزی به شکل پیچ ، جایگزین ریشه دندان می شود.  سپس روكش هاي دنداني بر روی پیچ های کاشته شده قرار میگیرند و  جایگزین دندان های آسیب دیده یا از دست رفته می شوند در این حالت دندان ها با ظاهر و کارکردی طبیعی مانند دندان واقعی به وجود خواهند آمد.
برای انجام ایمپلنت دندان نحوه روش آن با توجه به شرایط افراد متفاوت است .   و انجام ایمپلنت دندان میتواند به چند روش انجام شود .  با استفاده از ایپنت دندان دندان های مجاور نیز مقاوم تر هواهند شد و افراد علاوه بر ظاهر طبیعی و زیبا دندان های خود میتوانند خوردن و جویدن را نز به صورت عادی داشته باشند  انجام ایمپلنت دندان بین 2 الی 4 ماه طول میکشد ..

مزایای دندانپزشکی اقساطی در کرج چیست؟

 

در صورتی که بتوان خدمات ارائه شده توسط دندانپزشکی را به صورت اقساطی پرداخت کرد، مزایایی شامل حال بیمار می شود که این مزایا از قبیل زیر هستند:

  • امکان استفاده از خدمات متفاوت دندانپزشکی برای تمامی افراد در شهر کرج
  • امکان پرداخت هزینه ها به صورت بخش بندی شده که در این صورت افراد تحت فشار مالی قرار نمی گیرند.
  • امکان انجام تمامی مشکلات دندان که در این صورت افرادی که دارای تعداد زیادی دندان خراب باشند و یا هزینه عملیات دندانپزشکی آنها بسیار زیاد شود، قادر خواهند بود که برای انجام امور دندانپزشکی خود اقدام کنند.
  • امکان استفاده آسان از خدمات دندانپزشکی برای افرادی که تحت پوشش بیمه هایی که خدمات درمانی دندانی را تقبل می کند، نیستند.

 

آیا منظور از وام دندانپزشکی همان دندانپزشکی اقساطی است؟

 

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که وام دندانپزشکی با دندانپزشکی اقساطی در کرج کمی تفاوت دارد. منظور از وام دندانپزشکی این است که برخی از شرکت ها که به صورت خدماتی و یا رفاهی کار می کنند، برای انجام امور دیگر نیز در ارائه وام تجربه دارند که این شرکت ها در رابطه با ارائه وام ایمپلنت و کلینیک دندانپزشکی نیز فعالیت می کنند و در این زمینه به چند صورت فعالیت دارند.

به صورت کلی برخی از این شرکت ها با کلینیک های دندانپزشکی موجود در کرج و یا مطب های دندانپزشکی در کرج قرارداد می بندند و بیماران را به این مراکز معرفی می کنند و در قبال آن از بیماران تضمینی می گیرند تا مبلغ های قابل پرداخت خود به کلینیک های دندانپزشکی مورد نظر را تحت وام های طولانی مدتی به این کلینیک ها پرداخت کنند.

برخی دیگر از این شرکت ها نیز وام های دندانپزشکی را به عنوان یک موسسه اعتباری تصویب می کنند و با دریافت کردن درصد بهره بانکی، این وام ها را در اختیار بیماران قرار می دهند و خود این شرکت ها به عنوان طرف حساب با مراکز دندانپزشکی قرار نمی گیرند.

اما در مقایسه با وام های دندانپزشکی، دندانپزشکی اقساطی در کرج معمولا به اموری اختصاص پیدا می کنند که به صورت زمان بر هستند و برای انجام آنها چند جلسه لازم است. به عنوان مثال: ایمپلنت در کرج که امور زمان بری هستند را در بیشتر مراکز درمانی دندانپزشکی در کرج به صورت اقساطی انجام می دهند.

 

دندانپزشکی زیبایی، اقساطی در کرج انجام می شود؟

 

همان طور که در قسمت های فوق ذکر شد، معمولا اموری در خصوص دندانپزشکی قابلیت پرداخت اقساطی دارند که اجرای آنها به صورت زمان بر باشد، که معمولا خدمات زیبایی دندانپزشکی زمان بر نیستند. اما لازم به ذکر است که انجام اموری از قبیل: سفید کردن دندان و یا بلیچینگ به عنوان پروسه های زمان بری در دندانپزشکی شناخته می شوند که در نتیجه می توان هزینه انجام آن را به صورت اقساطی در چند جلسه پرداخت کرد.

 

دست دندان اقساطی در کرج

 

یکی از کارهای زمان بر در امور دندانپزشکی در عظیمیه ، ساخت دست دندان مصنوعی است که برای ساخت این دست دندان ها باید از لابراتوار های دندانپزشکی کمک گرفته شود و باید چند جلسه رفت و آمد به این لابراتوار ها صورت گیرد. اما با توجه به اینکه دست دندان مصنوعی تنها به میزان دو ماه زمان بر است، اما می توان برای پرداخت آن به صورت اقساطی اقدام کرد و پرداختی ها را به صورتی تنظیم کرد که در چند جلسه قابل پرداخت باشد.

 

جراحی کردن فک به صورت اقساطی در کرج

 

یکی دیگر از اموری که امکان پرداخت اقساطی آن در کرج بسیار مهم و کاربردی است، جراحی فک است که این جراحی دارای هزینه بالایی است و در گروه پر هزینه ترین عملیات دندانپزشکی شناخته می شود، اما متاسفانه برای انجام جراحی فک باید تمامی هزینه دندانپزشکی در کرج به صورت یک جا پرداخت گردد و عده بسیار زیادی از افراد به علت هزینه بالای جراحی فک از انجام آن خودداری می کنند.

در نتیجه در صورتی که جراحی فک نیز به امور دندانپزشکی اقساطی در کرج تبدیل می شد، به مردم در رابطه با خدمات دندانپزشکی کمک شایان ذکری صورت می گرفت.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهتماسدرباره مامقالات