جراح سینوس لیفت در کرج

جراح سینوس لیفت در کرج

جراح سینوس لیفت در کرج


یهترین جراح سینوس لیفت در کرج کیست؟ سینوس لیفت چیست؟ مزایای و معایب سینوس لیفت کدام است؟ هزینه لیفت سینوس چقدر است؟ هزینه جراحی لثه در کرج چقدر است؟ در ادامه با ما همراه شوید

جراحی سینوس لیفت در کرج یکی از روش های جراحی  در شاخه دندانپزشکی است و معمولا افرادی که از ایمپلنت استفاده کرده اند و یا قصد ترمیم دندان های خود را با این روش دارند، به عبارت سینوس لیفت و جراحی آن برخورد کرده اند و تا حدی از این جراحی شناخت دارند.

اما برای کسانی که به میزان کافی با این روش آشنا نیستند، باید جراحی سینوس لیفت در کرج را تحت بررسی قرار دهیم تا در صورتی که اشخاص برای ایمپلنت کردن دندان های خود مجبور به استفاده از این جراحی شدند، علت به کار بردن آن را بدانند. پس به این منظور تا پایان بخش همراه ما باشید.

سینوس ها حفره هایی تنفسی هستند که در بخش های مختلف صورت قرار گرفته اند و دو عدد از آنها در بخش بالایی فک قرار دارند و در مجاورت دندان های آسیاب فک بالا واقع شده اند.

در بسیاری از مواقع برای ترمیم دندان ها و کشیدن دندان های موجود در این قسمت، سینوس ها تحت تاثیر قرار می گیرند که در چنین مواقعی به جراحی سینوس لیفت نیاز خواهد بود.

جراحی و جراح سینوس لیفت

جراح سینوس لیفت در کرج سینوس لیفت را انجام می دهد که به نوعی جراحی گفته می شود که در طی آن غشای سینوسی موجود در مجاورت فک بالا به سمت بالاتر لیفت می شود و بالا زده می شود تا برای ترمیم کردن دندان ها پزشک بتواند تراکم استخوانی کافی در فک افراد ایجاد کند و از روش ایمپلنت برای ترمیم دندان های آنها استفاده نماید.

با انجام شدن این جراحی سینوس ها از سوراخ شدن و یا اسیب دیدن در طی جراحی در امان می مانند و فاصله مناسب بین سینوس و فک ایجاد می شود. علاوه بر آن تراکم استخوانی مورد نیاز برای ایمپلنت که از پایه ایمپلنت در فک به خوبی حمایت کند نیز با انجام این روش به وجود می آید.

 

جراح سینوس لیفت در کرج

 

انواع روش های جراحی توسط جراح سینوس لیفت در کرج

در شهر کرج نیز همانند تهران و یا سایر شهر ها جراحی سینوس لیفت را همانند ایمپلنت در کرج به دو روش انجام می دهند که این دو روش عبارتند از:

سینوس لیفت باز

جراحی سینوس لیفت باز در واقع روشی است که در آن جراحی به صورت سنتی انجام می شود. به گونه ای که برای جراحی پزشک باید لثه را برش بزند و محل کاشت ایمپلنت را سوراخ کند تا با انجام این کار بتواند غشای سینوسی را به سمت بالاتر هدایت کند.

پس از اینکه سینوس به سمت بالا لیفت داده شد، باید فضای ایجاد شده بین سینوس و دندان با استفاده از بافت استخوانی پر شود تا تراکم استخوانی مورد نیاز و کافی برای پیوند استخوان وجود داشته باشد.

سینوس لیفت بسته

جراحی سینوس لیفت در کرج به شکل بسته در مقایسه با لیفت باز به این شکل انجام می شود که برای این جراحی برش های کمتری در لثه انجام می شود و میزان درد و خونریزی و جراحت کاهش پیدا می کند که باید توسط جراح سینوس لیفت در کرج و یا تهران انجام شود

در لیفت سینوس بسته، دستگاه های مخصوص پزشکی از طریق حفره ایجاد شده در لثه به داخل لثه راه پیدا می کنند و به این شکل لیفت سینوس را انجام می دهند که تمامی مراحل از طریق همان یک حفره انجام می شود.

در رابطه با این روش لیفت و جراحی لثه در کرج باید گفت که این روش فقط برای کسانی قابل استفاده است که حجم اولیه استخوان آنها سه الی چهار میلی متر باشد.

لازم به ذکر است که تمامی کلینیک های دندانپزشکی در کرج ممکن است به انجام این روش ها مسلط نباشند و هر دو روش سینوس لیفت را برای بیماران انجام ندهد.

آیا همه افراد برای ایمپلنت باید سینوس لیفت انجام دهند؟

در پاسخ به این پرسش که عده زیادی مایل به دریافت پاسخ آن هستند، باید گفت که تمامی افراد برای ترمیم دندان های خود با روش ایمپلنت به سینوس لیفت نیاز ندارند، بلکه تنها افرادی باید این روش را به کار ببرند که قصد ترمیم دندان های آسیاب فک بالا را داشته باشند و برای ترمیم این دندان ها از تراکم استخوانی کافی در فک برخوردار نباشند و یا ریشه دندان آسیاب در داخل حفره سینوسی قرار گرفته باشد.

در چنین شرایطی برای اینکه پس از کشیدن دندان آسیاب و خارج کردن آن از حفره سینوسی

مشکلی به وجود نیاید، از این روش توسط جراح سینوس لیفت در کرج استفاده می کنند.

اهمیت جراحی سینوس لیفت توسط جراح سینوس لیفت چیست؟

استفاده از جراحی سینوس و لیفت لثه در کرج برای ایمپلنت باعث می شود که ماندگاری و دوام ایمپلنت افزایش پیدا کند و پایه ایمپلنت در داخل استخوان فک به ثبات و استحکام کافی برسد. علاوه بر آن کسانی که به لیفت سینوس نیاز داشته باشند و این کار را انجام دهند، پس از کشیدن دندان آسیاب با تحلیل رفتن لثه مواجه می شوند و حفره های سینوسی رشد کرده و تراکم استخوانی لثه را کاهش می دهند.

به همین دلیل لازم است تا حتما کسانی که دندان های آسیاب خود را می کشند، در صورتی که قصد استفاده از ایمپلنت را داشته باشند و یا بخواهند از روش دیگری برای ترمیم دندان استفاده کنند، حتما سینوس لیفت انجام دهند.

مراقبت های بعد از سینوس لیفت

  • مصرف غذاهای نرم و آبکی
  • مصرف داروهای تجویز شده توسط پزشک برای کاهش درد و خونریزی
  • استفاده از دهان شویه
  • مسواک زدن دندان ها به آرامی
  • پرهیز از استعمال سیگار و سایر دخانیات
  • و…

بهترین جراح سینوس لیفت در کرج

در شهر کرج که یکی از شهرهای پر جمعیت کشور ما است، مراکز زیادی برای ایمپلنت وجود دارد. اما کیفیت کار تمامی  آنها مناسب نیست و با توجه به اینکه ایمپلنت یک روش هزینه بر و

گران قیمت است، انجام دادن آن در کلینیک های معتبر از شرایط بهتری برخوردار است. یکی از بهترین کلینیک هایی که در این زمینه می توانید به آن مراجعه کنید، جراح سینوس لیفت در کرج ،  دکتر فراز تیموری است که کیفیت ارائه خدمات آن در زمینه ایمپلنت و سایر روش های درمانی دندانپزشکی بسیار بالا است.

 

سخن پایانی در مورد جراح سینوس لیفت در کرج

جراح سینوس لیفت در کرج و در کلینیک فرایش برای کسانی که قصد داشته باشند به بهترین شکل ممکن ترمیم دندان های خود را انجام دهند، بهترین گزینه خواهد بود که در این صورت می توانید با کلینیک فرایش تماس بگیرید و در خصوص خدمات و شرایط این کلینیک از همکاران ما راهنمایی بیشتری دریافت کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهتماسدرباره مامقالات