ایمپلنت فوری در کرج

ایمپلنت فوری در کرج


هزینه ایمپلنت دندان در کرج چقدر است؟ در صورتی که قصد دارید ایمپلنت فوری در کرج استفاده کنید و یا اگر میخواهید که با این روش ایمپلنت آشنا شوید، با ما تا انتهای این مطلب همراه بمانید.

با توجه به اینکه هر کسی در طول زندگی خود مشکلاتی در دندان خود پیدا می کند و به ترمیم دندان نیاز پیدا خواهد کرد، روش هایی که برای ترمیم دندان استفاده می شوند بسیار پر اهمیت گردیده اند و در میان انواع روش های مختلفی که به این منظور استفاده می شود، ایمپلنت یکی از بهترین و پر طرفدارترین آنها خواهد بود.

ایمپلنت با استفاده از روش های مختلفی انجام می شود که یکی از این روش ها ایمپلنت فوری است و تفاوت هایی میان این روش با سایر روش های ایمپلنت وجود دارد که هر کسی بر اساس شرایط خود باید یکی از این روش ها برای ترمیم دندان مورد استفاده قرار دهد.

با این وجود کسب آگاهی از ایمپلنت فوری در کرج می تواند برای بسیاری از شما عزیزان مهم و حائز اهمیت باشد.

منظور از ایمپلنت فوری در کرج چیست؟

همان طور که می دانید ایمپلنت متشکل از سه قسمت مختلف است که این قسمت ها عبارتند از:

پایه ایمپلنت، روکش ایمپلنت و یا تاج و اباتمنت که حکم واسطه بین روکش و پایه را دارد.

ایمپلنت فوری که به آن ایمپلنت یک روزه نیز گفته می شود، همان طور که در بخش های فوقانی اشاره شد، یکی از انواع روش های ایمپلنت دندان است که در این روش روکش ایمپلنت بلافاصله بعد از نصب پایه آن در داخل دهان قرار داده می شود و نیازی به این نیست که برای دریافت نتیجه حاصل از ایمپلنت صبر کرد.

با این وجود کسانی که از این روش به منظور ترمیم دندان استفاده می کنند، بلافاصله می توانند از روکش ایمپلنت بهره مند گردند.

لازم به ذکر است که روکش استفاده شده در ایمپلنت فوری از نوع روکش موقت است و به صورت موقتی مورد استفاده قرار می گیرد تا زمانی که روکش دائم ایمپلنت تهیه شود و بر روی دندان نصب شود.

ایمپلنت فوری در کرج

ایمپلنت فوری برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از روش ایمپلنت فوری را میتوان برای کسانی مناسب دانست که از صبر کافی برای دریافت نتیجه ایمپلنت برخوردار نیستند و یا قادر به تحمل پایه ایمپلنت بدون روکش در دهان نیستند.

علاوه بر آن از آنجایی که تا زمان  نصب روکش موقت در دهان به مدت شش ماه زمان نیاز است، کسانی که به زیبایی دندان های خود اهمیت می دهند و یا دندان های جلویی خود را با این روش ترمیم کرده اند، نیز می توانند از ایمپلنت فوری استفاده نمایند.

مهم ترین مزایای ایمپلنت فوری در کرج چیست؟

ایمپلنت فوری باعث می شود که پایه ایمپلنت در دهان مزاحمتی ایجاد نکند و باعث بروز مشکل در دهان نشود. در نتیجه به این شکل افراد میتوانند تمامی مواد غذایی که مد نظر دارند را تا زمان آماده شدن روکش دائمی مصرف کنند.

علاوه بر آن با استفاده از این نوع ایمپلنت زیبایی دندان ها تا زمان تهیه روکش دائمی حفظ می شود و افراد میتوانند در جامعه به راحتی رفت و آمد داشته باشند.

در روش ایمپلنت فوری مدت زمان جراحی بسیار کوتاه است و در زمان بسیار اندکی تمامی مراحل ایمپلنت پایان می یابد که با این وجود اشخاص در حین جراحی کمتر اذیت می شوند.

از دیگر مزایای این روش دوره نقاهت بسیار کوتاه است و اشخاص با به کار بردن این روش زودتر بهبودی خود را به دست می آورند.

آیا ایمپلنت فوری عوارض دارد؟

ایمپلنت در کرج دارای عوارضی است که در حین استفاده از این روش باید به عوارض آن نیز توجه داشته باشید و یا در این رابطه با پزشک پریودنتیست خود مشورت کنید.

در واقع از مهم ترین عوارض ایمپلنت یک روزه باید به این مساله اشاره کرد که این نوع ایمپلنت  می تواند باعث کاهش میزان موفقیت آمیز بودن ایمپلنت دائمی شود و یا احتمال بروز عفونت در دهان را افزایش دهد.

علاوه بر آن ایمپلنت یک روزه ممکن است که باعث آسیب دیدن دندان های کناری دندان ترمیم شده گردد و آنها را دچار آسیب کند.

ایمپلنت فوری در کرج را کجا انجام دهیم؟

در کرج و یا استان البرز کلینیک های دندانپزشکی زیادی وجود دارند که امور مربوط به ایمپلنت را انجام میدهند و امکان ترمیم دندان ها با روش ایمپلنت فوری در آنها وجود دارد.

اما فراموش نکنید که کیفیت خدمات تمامی مراکز دندانپزشکی در کرج  یکسان نیست و برخی از آنها از کیفیت بالاتری در خدمات خود در مقایسه با سایر کلینیک ها برخوردار هستند.

از این جهت لازم است تا اگر قصد دارید که نتیجه رضایت بخشی از ایمپلنت فوری دریافت کنید و با کیفیت بالا این کار را انجام دهید به بهترین کلینیک های دندانپزشکی در کرج مراجعه کنید تا نتیجه مناسبی دریافت نمایید.

از بهترین کلینیک های موجود در کرج در زمینه دندانپزشکی و ایمپلنت می توان به کلینیک فرایش اشاره کرد. کلینیک فرایش سال های زیادی است که فعالیت خود را آغاز کرده است و در تهران نیز یک شعبه دارد.

تمامی خدمات این مجموعه به بهترین شکل ممکن ارائه داده می شوند و با نظارت بهترین پزشکان و متخصصان انجام می گردند.

هزینه ایمپلنت فوری در کرج چه قدر است؟

با در نظر گرفتن این مساله که در روش ایمپلنت یک روزه از یک روکش اضافی برای دندان استفاده می شود باید گفت که هزینه این روش در مقایسه با ایمپلنت معمولی بیشتر است زیرا هزینه روکش اضافی نیز به مجموعه هزینه های این روش افزوده می شود.

با این وجود برای استفاده از این روش همانند هزینه روکش دندان در کرج ایمپلنت باید هزینه بیشتری نسبت به ایمپلنت معمولی در نظر بگیرید.

کلام پایانی

ایمپلنت فوری در کرج با توجه به شرایطی که دارد برای همه افراد توصیه نمی شود و بهتر است تا اشخاصی که قصد ترمیم کردن دندان های خود را دارند تا حد ممکن از این روش استفاده نکنند و به جای آن ایمپلنت معمولی و یا ایمپلنت دیجیتال را مورد استفاده قرار دهند.

در صورتی که در رابطه با این دو نوع ایمپلنت اطلاعات کافی در اختیار ندارید، میتوانید از طریق کلینیک ایمپلنت در کرج به این مسائل دسترسی پیدا کنید و از شرایط ایمپلنت معمولی و دیجیتالی اگاه شوید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهتماسدرباره مامقالات