ایمپلنت اقساطی در کرج

ایمپلنت اقساطی در کرج


آیا می توان از ایمپلنت اقساطی در کرج استفاده کرد؟ برای ایمپلنت اقساطی در شهر کرج چه شرایطی وجود دارد؟  هزینه ایمپلنت در کرج چقدر است؟ بهترین کلینیک دندانپزشکی برای ایمپلنت اقساطی در کرج کجاست؟ بهترین مرکز برای پیوند استخوان برای ایمپلنت کجاست؟

اگر قصد دارید که دندان های خود را به روش ایمپلنت ترمیم کنید و این کار را به شکل اقساطی انجام دهید، حتما این مطلب را مطالعه کنید.

در روش ایمپلنت دندان از یک پایه تیتانیومی و یک روکش ایمپلنت استفاده می شود که پایه و روکش با استفاده از اباتمنت بر روی هم قرار می گیرند و فیکس می شوند.

ایمپلنت از جمله روش هایی برای ترمیم دندان است که در سراسر جهان بسیار محبوب شده و دندانپزشکان آن را به عنوان بهترین روش برای ترمیم دندان در حال حاضر می دانند. برای ترمیم کردن دندان ها به روش ایمپلنت، بیماران از مزایای زیادی بهره مند می شوند.

اما با این وجود ایمپلنت معایبی را نیز به همراه دارد که مهم ترین آن بالا بودن نرخ ترمیم دندان ها به این روش است و کسانی که می خواهند از این روش برای ترمیم دندان استفاده کنند باید هزینه بسیار زیادی را در این زمینه در نظر بگیرند.

ایمپلنت اقساطی در کرج

با وجود اینکه هزینه ایمپلنت برای ترمیم کردن دندان های آسیب دیده و از دست رفته بسیار زیاد است و هر کسی توانایی پرداخت هزینه لازم برای انجام این کار را ندارد، کلینیک های مختلف دندانپزشکی که ایمپلنت را به شکل تخصصی انجام می دهند شرایط پرداخت اقساطی هزینه مورد نیاز برای انجام این کار را فراهم کرده اند تا بیمارانی که در پرداخت هزینه این کار دچار مشکل هستند، امکان استفاده از این روش را داشته باشند و بتوانند به راحتی از این روش برای درمان مشکلات دندانی خود استفاده کنند.

خوشبختانه در کرج نیز امکان استفاده از ایمپلنت اقساطی وجود دارد و کسانی که می خواهند به شکل اقساطی این کار را انجام دهند باید کلینیک های مناسب در این رابطه را پیدا کنند و به انها مراجعه نمایند.

بهترین کلینیک برای ایمپلنت اقساطی در کرج

بهترین کلینیک برای ایمپلنت در کرج به جرات کلینیک فرایش است که این کلینیک نه تنها در کرج بلکه در تهران نیز شعبه دارد و فعالیت مربوط به ترمیم دندان ها را به صورت تخصصی انجام می دهد و از سابقه فالیت بسیار زیادی برخوردار است.

کسانی که قصد داشته باشند تا ایمپلنت دندان را به صورت اقساطی در کرج انجام دهند، می توانند به دندانپزشکی فرایش در کرج مراجعه کنند و از خدمات این کلینیک بهره مند شوند.

پس در این زمینه با مجموعه فرایش تماس بگیرید و از همکاران ما بخواهید که نوبت ویزیت برای شما تنظیم کنند.

 

ایمپلنت اقساطی در کرج

 

شرایط ایمپلنت اقساطی در کرج

در رابطه با شرایط ایمپلنت اقساطی و نحوه دریافت اقساط باید گفت که هر کلینیکی در این زمینه شرایط مخصوص به خود را دارد و در واقع شرایط آنها با هم متفاوت است. اما معمولا در این زمینه کلینیک ها سعی می کنند که هزینه اقساطی را به شکل سه و یا چهار مرحله ای از بیمار دریافت کنند.

به صورت کلی شرایط ایمپلنت اقساطی در اکثر کلینیک ایمپلنت در کرج از قبیل زیر است:

مرحله اول اقساط

مرحله اولی که باید هزینه ایمپلنت اقساطی را پرداخت کنید، جلسه اولی است که جراحی ایمپلنت برای شما انجام می شود. در این جلسه بر اساس تعداد دندان هایی که قصد ایمپلنت کردن آن را دارید و باید پایه ایمپلنت برای آن نصب کنید، قسط اولیه برای شما تعیین می شود.

مرحله دوم اقساط

مرحله دوم ایمپلنت اقساطی در کرج برای پرداخت اقساط زمانی است که برای نصب روکش ایمپلنت به کلینیک مورد نظر مراجعه می کنید. از آنجایی که برای نصب روکش باید مدت زمانی در حدود 3 الی 4 ماه بگذرد، از قسط اولیه تا قسط مرحله دوم به مدت 3 الی 4 ماه وقت دارید که در حین مراحل نصب روکش ایمپلنت باید هزینه قسط دوم را پرداخت نمایید.

مرحله سوم اقساط

اگر کلینیک دندانپزشکی اقساطی در کرج برای شما عزیزان شرایط سه الی چهار ماهه برای پرداخت اقساط در نظر گرفته باشد، پس از نصب روکش ایمپلنت نیز می توانید بخشی از اقساط را پرداخت کنید که در این شرایط باید یک برگ چک با شرایط تعیین شده از سوی کلینیک به آن ارائه دهید و مبلغ قسط بعدی را درج کنید تا در زمان تعیین شده کلینیک بتواند با استفاده از چک مبلغ را از شما دریافت کند.

حال اگر مراحل پرداخت شما 4 قسطی باشد، دو فقره چک باید به کلینیک ارائه دهید  در صورتی که اقساط سه مرحله ای باشد باید یک فقره چک به کلینیک بپردازید.

مزایای ایمپلنت اقساطی در کلینیک فرایش

چنانچه برای ایمپلنت کردن دندان های خود به کلینیک فرایش در کرج مراجعه کنید، علاوه بر اینکه می توانید هزینه ترمیم دندان های خود را به شکل اقسطای بپردازید، از مزایای دیگری نیز به شرح زیر بهره مند خواهید شد:

  • امکان بهره مند شدن از تخصص و مهارت بهترین پزشکان و پریودنیست ها
  • امکان استفاده از روش های درمانی مختلف مربوط به دهان و دندان
  • امکان بهره مند شدن از پیشرفته ترین تجهیزات دندانپزشکی
  • امکان استفاده از انواع برند های ایمپلنت دندان بر اساس دلخواه خود
  • امکان ایمپلنت کردن یک دندان و یا همه دندان های فک بالا و پایین
  • بهره مند شدن از درمان در محیطی آرامش بخش
  • پرداخت هزینه مناسب
  • و…

با این وجود اگر مایل به دریافت این مزایا هستید، کلینیک فرایش را از یاد نبرید و از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

کلام پایانی

با در نظر گرفتن مطالب ذکر شده در رابطه با ایمپلنت اقساطی در کرج، می توان دریافت کرد که ایمپلنت اقساطی در کرج مشکل بسیاری از هموطنان عزیز ما را در رابطه با هزینه انجام این کار برطرف می کند و امکان ترمیم دندان ها به روش ایمپلنت را برای آنها فراهم می سازد.

بنابراین از این فرصت که کلینیک های دندانپزشکی برای شما فراهم کرده اند، غافل نشوید و حتما برای ایمپلنت کردن دندان های خود با این روش اقدام کنید و از مزایا و خدمات بسیار ایده آل کلینیک فرایش در کرج بهره مند گردید.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مرکز ایمپلنت و کلینیک دندانپزشکی در کرج تماس بگیرید و از همکاران ما در فرایش راهنمایی دریافت کنید.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهتماسدرباره مامقالات