کلینیک دندانپزشکی در چهارراه طالقانی کرج

کلینیک دندانپزشکی در چهارراه طالقانی کرج

توسط: | برچسب ها: , , , , | دیدگاه ها: 0 | فروردین 5ام, 1399

همه ما در طول زندگی خود به مراجعه نزد دندانپزشک نیاز پیدا خواهیم کرد ، دندان عضو مهم و حیاتی در بدن هر انسانی می باشد که میتواند به دلایل بسیار مختلف  مشکلات جزئی و شدید را برای افراد ایجاد نماید که برای برطرف کردن هرکدام از آن ها  نیاز به مراجعه دندانپزشک می باشد. در ادامه مطالبی را در مورد کلینیک دندانپزشکی در چهارراه طالقانی کرج به شما عزیزان ارائه می دهیم

اما دغدغه ایی که افراد با آن رو به رو هستند ، انتخاب دندانپزشکی برای انجام خدمات دندانپزشکی می باشد همانطور که نفش دندان ، لثه و دهان در سلامت بدن انسان پر اهمیت می باشد  دندانپزشک و روند درمان های دندانپزشکی نیز اهمیت بسیار بالایی دارند تا با درمانی صحیح ، اصولی و بدون خطا سلامت افراد را به خطر  انداخته نشود و درمان آن ها را با موفقیت انجام دهند .

درخواستی که با آن از جانب شما عزیزان مواجه شدیم  معرفی کلینیک دندانپزشکی چهارراه طالقانی در کرج  است که در ادامه مطللب به آن میپردازیم .

 

کلینیک دندانپزشکی چهارراه طالقانی در کرج

 

قبل از این که به معرفی دندانپزشک و دندانپزشکی بپردازیم باید به این نکته توجه کنید برای انتخاب دندانپزشکی به مسیر آن توجه نکنید  و مبنای انتخاب خود را مسیر محل زندگی و یا نزدیک ترین راه قرار ندهید چرا که سلامت اولین و آخرین معیار شما برای درمان باید باشد پس  دندانپزشکی ماهر ، درمان هایی با جدیدترین تکنیک های دندانپزشکی ، نتایج درمانی سریع و عالی ، جدید ترین تجهیزات دندانپزشکی با کمترین درد ، محیطی آرام و آرامش بخش ، دقت  و تسریع در نوبت دهی  و دریافت هزینه های مناسب باید الویت شما برای انتخاب دندانپزشکی باشد .

پس اگر بخواهیم به معرفی کلینیک دندانپزشکی چهارراه طالقانی در کرج بپردازیم متاستفانه نمیتوانیم کمکی  در داشتن انتخابی عالی برای شما عزیزان باشیم پس با کمی تغییر مسیر در شهر کرج  با پیشنهاد بهتری برای شما  رو به رو خواهیم بود.

 

بهترین کلینیک دندانپزشکی در چهارراه طالقانی کرج

 

اگر شما ساکنین شهر کرج هستید و یا به هر دلیلی این شهر را برای خدمات دندانپزشکی خود انتخاب کرده اید باید بگوییم که با یک انتخاب عالی در دندانپزشکی میتوانید درمان های عالی را در کوتاهترین زمان با کمترین درد و بهترین هزینه دریافت نمایید .

دکتر فراز تیموری بهترین دندانپزشک شهر کرج  با سالها سابقه و تخصص در این زمینه میتواند بهترین گزینه برای درمان خدمات دندانپزشکی شماعزیزان باشد چرا که با تشخیصی صحیح میتواند پیشگیری زود هنگام و بهتر و انتخاب تکنیک درمانی به جا را برای شما داشته باشند که منجر به نتایج عالی برای ما عزیزان می باشد .

پس میتوان با اندکی تغییر مسیر از چهار راه طالقانی به سمت عظیمیه کرج بهترین انتخاب دندانپزشکی در کرج را داشت .

 

کلینیک دندانپزشکی چهار راه طالقانی در کرج

خدمات ارائه شده در دندانپزشکی دکتر فراز تیموری

 

دندانپزشکی مجهز دکتر فراز تیموری با آخرین تجهیزات تخصصی دندانپزشکی و برخورداری از جدید ترین تکنیک های دندانپزشکی آماده خدمت رسانی  برای شما عزیزان در حوزه های مختلف درمان دندان و لثه می باشد .

شما در ابتدای مراجعه به واحد پزیرش برای تشکیل پرونده برخورد خواهید کرد وسپس برای جلسه مشاوره و معاینه نزد دندانپزشک در اتاق مخصوص حضور پیدا میکنید.

که در این بخش شما قبل از معاینه توسط دندانپزشک مورد ارزیابی از طریق سوابق پزشکی نزد دددنانپزشک قرار خواهید گرفت  تا با توجه به سابقه ابتلاء به بیماری‌های مختلف، انجام جراحی‌ها و مصرف هر نوع دارویی شما مورد ارزیابی واقع شود و مطابق با این شرایط معاینه شما انجام گیرد و متخصص با توجه به شرایط گذشته و وضعیت دهان و دندان شما بهترین تکنیک درمانی را برای شما پیشنهاد دهد.

در این دندانپزشکی با بخش هایی مانند رادیولوژی برای رادیو گرافی تک دندان ها و یا بخش جرمگیری و آموزش درمان برای پیش از درمان های دندان و لثه رو به رو خواهید شد.

 

کلینیک دندانپزشکی دکتر فراز تیموری

 

این کلینیک تخصصی با ارائه خدمات مختلف دندانپزشکی نظیر درمان و جراحی های لثه و بیماری های لثه ، جراحی دندان عقل  ، عصب کشی ، خدمات زیبایی لثه و دندان ها ، ایمپلنت دندان و . . . رو به رو خواهید بود که دکتر فرازتیموری با تخصص کامل خود میتوانند به درمان این خدمات با بالاترین کیفیت بپردازند و در این خصوص توانسته اند رضایت  کامل مراجعین خود را جلب کرده و جزء بهترین های کشور تلقی گردند.

از خدمات ارائه شده و درمان های این مرکز میتوانیم به بخش درمان ریشه دندان اشاره کنیم که درمان ریشه اولیه و درمان مجدد ریشه دندان‌ها در این بخش به صورت تخصصی انجام می‌شود. پس از درمان ریشه برای بازسازی تاج دندان‌ها، طبق نظر دکتر فراز تیموری به بخش ترمیم و یا پروتز مراجعه  می نمایند.

درمان جراحی دهان ، فک و ایمپلنت دندان نیز ازخدمات تخصصی در این مرکز بوده که با تخصص و مهارت دکتر فراز تیموری برای عزیزان انجام میگردد همانطور که میدانید از اصلی ترین درمان های ددانپزشکی میتوانیم به  ایمپلنت دندان اشاره کنیم که جایگزین دندان های از دست رفته به صورت طبیعی می باشند و تنها توسط جراحان و پروتزیست و متخصصین انجام میگرند و افراد میتوانند درمان های این چنینی خود را با بالاین کیفیت درمان در این مرکز دریافت نمایند.

از دیگر بخش های تخصصی در این مرکز میتوانیم به بخش درمان بیماری های لثه ، بخش ترمیم زیبایی دندان و لثه ، بخش ارتودنسی ، بخش پروتز های دندانی و بخش کودک و بیهوشی اشاره کنیم که هر کدام کاملا تخصصی و حرفه ایی بوده و همانطور که قبلا عرض شد با  جدیدترین تجهیزات و بالاترین کیفیت  با مهارت کامل متخصص برای افراد انجام میگیرد  به همین خاطر بهترین انتخاب دندانپزشکی در کرج شناخته شده اند و افراد میتوانند با اطمینان خاطر  درمان های دندانپزشکی خود را انجام داده و از نتایج به دست آمده کمال رضایت را داشته  باشند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره های 02632528628 و 09128001870 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

 

ارسال پاسخ