کامپوزیت دندان در کرج

 کامپوزیت دندان در کرج در کدام کلینیک انجام می شود؟

توسط: | برچسب ها: , , , , , , | دیدگاه ها: 0 | مهر 4ام, 1398

کامپوزیت یک روش زیبایی برای زیبا تر دیده شدن  سفید دیده تر شدن دندان می باشد که این روزها بیشتر افراد به سمت آن رفته و جویای آن می باشند . کامپوزیت دندان در کرج از جنس پلیمر بوده و جزئی از لمینت انجام میشود.

حال برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با این روش دندانپزشکی زیبایی ، به مطالبی در جهت کامپوزیت دندان در کرج میپردازیم، تا  شما را در جهت انتخابی درست راهنمایی سازیم .

 

کامپوزیت دندان در کرج

 

همانطور که در بالا  قید شد ، کامپوزیت دندان  نیز نوعی لمینت دندان در کرج می باشد که به جنس پلیمر بوده و قادر است دندان را با تراشی بسیار جزئی و گاها بدون نیاز به تراش روش را انجام دهد . و رنگ دندان ها را سفید و بسیار براق نشان می دهد .

کامپوزیت دندان در کرج ، به بهترین شیوه و با بالاترین کیفیت خود شروع به فعالیت در این را زمینه دارد .

به طور کلی کامپوزیت دندان ، برای دندان های فاصله دار ، سیاه شده ، شکسته و لب پریده کاربرد فراوان دارد  و با جنبه ایی زیبایی برای آن ها مورد استفاده قرار میگیرد .

 

 کامپوزیت دندان در کرج انجام می شود؟

 

کامپوزیت دندان به منظور سفید نشان دادن و براق نشان دادن دندان ها  مورد استفاده قرار میگیرد که در این مرکز ایمپلنت دندان در کرج  پس از جلسه معاینه ، کامپوزیت دندان به واسطه خمیر مخصوصی مورد اجرا قرار میگیرد . این خمیر در زمینه زیبایی ، ترمیم و اصلاح دندان ها در کامپوزیت دندان فعالیت دارد .

در این مرکز دندانپزشکی در جهانشهر کرج  ، کامپوزیت دندان به منظور ایمپلنت فوری نیز اجرا میگردد به این صورت که دندان های فاصله دار الخصوص در قسمت فک جلو را به صورت کاملا تصحیح و درمان می نماید و سبب زیبایی  و عالی شدن در دندان ها میگردد .

با این روش هرگونه سیاهی  لب پردیگی و شکسته شدن کاملا برطرف خواهد شد و سفیدی منحصر به فرد را به دندان ها القاء  می دهد .

 

 

 کامپوزیت دندان در کرج

 

 

کامپوزیت دندان چگونه انجام می شود ؟

 

در این مرکز ، ابتدا دکتر فراز تیموری به معاینه کامل دندان و شرایط دندانی و عمومی فرد میپردازد و با برسی شرایط جلسه را برای اجرای کامپوزیت دندان آماده می کند .

در جلسه اجرا کامپوزیت دندان ، متخصص ابتدا دندان ها را با ژل  بی حسی موضعی می پوشاند تا درمان بدون هیچگونه احساس ناراحتی برای فرد ادامه یابد .

سپس  این دندانپزشک در کرج به اجرای  جرمگیری عمیق و کامل دندان ها میپردازد تا از این طریق تمامی باکتری های موجود در دندان ها بر طرف گیرد و موجب اختلال در درمان و نتیجه نگردند ،

پس از جرمگیری دندان عمیق دندان ها ، متخصص به پاککردن و خشک کردن سطوح دندان میپردازد تا دندان  عاری از رطوبت باشد زیرا رطوبت درمان را موجب اشکال می کند ، پس از خشک نمودن دندان متخصص سطوح دندان ها را از طریق مواد اسیدی مخصوص کامپوزیت دندان میپوشاند تا دندان برای مواد آماده باشند .

مرحله بعدی در اجرای کامپوزیت دندان ،  قرار دادن کامل چسب دندان بر سطح دندان ها می باشد این مرحله جزء مراحل آخر این روش بوده و  دندان ها را برای مرحله آخر درمان آماده می سازد .

مرحله آخر در اجرای کامپوزیت دندان ها ، پوشاندن کامل ماده و خمیر مخصوص کامپوزیت در دندان ها می باشد  و در آخر به شست و شوی کامل و مخصوص دندان ها پس از کامپوزیت می پردازند و اینگونه درمان به کلی اتمام می یابد .

 

شرایط کامپوزیت دندان

 

کامپوزیت دندان نیز مانند هر روش درمان دیگر دارای خدمات مخصوص بوده و برند و جنس های متفاوت را به خود اختصاص داده اند . کامپوزیت دندان دارای جنس ها و برند های مختلف می باشد که در کامپوزیت دندان به علت استاندارد بودن کامل این کلینیک دندانپزشکی در کرج و تخصص و وجدان کاری بالای متخصص ، برند کامپوزیت دندان بسیار بالا و از کشور های جهان اول می باشد تا بهترین نتیجه درمان برای مراجعین صورت پذیرد .

 

دوام کامپوزیت دندان

 

کامپوزیت دندان در کرج ،  نسبت به کلینیک های مشابه دوام بسیار بالا تری را به خود اختصاص داده است و مراجعین ، با رعایت بهداشت  و نکات لازم میتواند دوام کامپوزیت دندان را بسیار بالا ببرند .

رعایت نکات بهاشتی مانند مسواک کردن مکرر دندان ها ، استفاده از نخ دندان ، پرهیز از خوردن  مواد سفت و سخت مانند ته دیگ و یا میوه های بسیار سفت ، پس از مصرف کافئین به پاکسازی کامل   دندان بپردازند تا تغییر رنک در کامپوزیت اجرا نگردد .

عزیزان اگر به علت تصادف و یا رعایت نکردن های این چنینی دچار لب پریدگی و یا شکستگی در کامپوزیت دندان در کرج گردند ، میتوانند با مراجعه نزد متخصص خود مشکل را برطرف و دندان را ترمیم نمایند .

به طور کلی کامپوزیت یک روش عالی و کم ریسک در جهت زیبایی دندان ها بوده که با انتخاب یک کلینیک خوب مانند کلینیک کامپوزیت دندان میشود بهترین نتیجه را از این طریق تجربه نمود .

 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و نوبت دهی در مورد خدمات دندانپزشکی زیبایی در کرج میتوانید با شماره های 02632528628 و 09128001870 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

ارسال پاسخ