هزینه کاشت دندان در کرج

هزینه کاشت دندان در کرج و قیمت آن چقدر است؟

توسط: | برچسب ها: , , , , , , | دیدگاه ها: 0 | مرداد 5ام, 1399

در صورتی که فرد دندان خود را از دست داده باشد ، دندانپزشک در کرج ، ایپملنت دندان یا فیکسچر در اندازه همان ریشه به جای آن قرار می دهد این فیکسچرها همانند دندان طبیعی ساخته می شود و موادی که برای کاشت دندان استفاده می شود از جنس تیتانیوم تهیه می شود از این رو میخواهیم در این بخش مطالبی را در مورد هزینه کاشت دندان در کرج را برای شما عزیزان شرح دهیم

 

دلیل استفاده از تیتانیوم به جهت تطابق آن با حالت بیولوژیکی بدن است. این مزیت باعث شده است که در تماس با بدن و استخوان فک هیچگونه واکنش آلرژیک بوجود نمی آید و کاشت دندان در کرج بهترین روش برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته می باشد و یکی از روش های پیشنهادی دندانپزشکان می باشد.

همین زیبایی تضمینی در مقابل هزینه و قیمت بالایی هم دارد. این هزینه فرقی نمی کند که یک دندان از دست داده باشید یا تعداد بیشتری، زیرا در هر حال شما یک روش جایگزین دندان مانند کاشت دندان نیاز دارید.

 

قیمت و هزینه کاشت دندان در کرج

 

متاسفانه با افزایش نرخ دلار هزینه کاشت دندان یا ایمپلنت به شدت نرخ بالایی را برای افراد به ارمغان داشت.

اعمال تحریم های این چندسال اخیر باعث شد که قطعات کاشت دندان که از کشورهای اروپایی و آمریکایی به سختی فراوان وارد می شود، هزینه ی بالایی را برای دندانپزشکان کرج در برداشته باشد.

هزینه کاشت دندان علاوه بر این مسایل بسته به نیاز هر فرد متقاوت است و این برآورد هزینه به هنگام معاینه توسط دندانپزشک در کرج مشخص می شود با این حال با وجود این هزینه بالا باز بیشتر افراد کاشت دندان را به دیگر روش ها ترجیح می دهند.

 

کاشت دندان برای کدام افراد مناسب است؟

 

کاشت دندان جزو درمان های سخت و پیچیده در دندانپزشکی در کرج می باشد. در این روند وجود میزان کافی استخوان در آرواره بسیار مهم می باشد.

زیرا در مواردی که میزان طبیعی کم باشد این کاشت با شکست روبرو می شود.

در کل کاشت دندان برای حل مشکلات زیر بسیار کارآمد می باشد:

  • ریشه دندان آسیب دیده و یا از بین رفته
  • دندان های شکسته
  • دندان های پوسیده
  • دندان هایی که در تصادفات آسیب شدید دیدن

 

هزینه کاشت دندان در کرج

عوامل موثر در تخمین هزینه کاشت دندان در کرج کدام است؟

 

برند کاشت دندان

 

همانگونه که اشاره شد جنس دندانی که برای کاشت دندان استفاده می شود بایستی از تیتانیوم باشد.

این دندان هایی هم که از این مواد ساخته در ایران ساخته می شود اغلب از کشورهای اروپایی، آمریکایی و کره ای وارد می کنند.

شرکت های زیادی هم در حال تولید با این جنس می باشند اما در میان این ها برندهای معتبر دنیا بدون شک هزینه های بیشتری را برای فرد رقم می زند.

برای نمونه کاشت دندان با جنس تیتانیوم آمریکایی در درجه اول قرار دارد و بعد از آن اروپا و کرده در رتبه های بعدی قرار می گیرند.

 

برند شخصی دندانپزشک در کرج

 

صرف اینکه برند معتبر در کاشت دندان استفاده کنید کافی نیست. زیرا بهترین برند هم در دستان افراد بی تجربه عملا کاربردی ندارد.

اگر به دنبال متخصص ایمپلنت در کرج و ایده آل در کرج می گردید می توانید با شماره های تماس در وب سایت تماس بگیرید

 

تضمین کیفیت کاشت دندان

 

اینکه در هر کاری احتمال خطا وجود دارد قابل انکار نیست. برند معتبر و دندانپزشک حرفه ای هم اگر باشد بازهم در موارد نادر احتمال خطا وجود دارد.

 

هزینه جانبی کاشت دندان در کرج

 

هزینه های اضافی شامل روکش، پودر و…. می تواند جزو هزینه های جانبی قلمداد شود.

 

کاشت دندان قیمت و هزینه های مختلفی در مراکز دندانپزشکی شهرهای مختلف دارد. چنانچه تمایل دارید هزینه و قیمت کاشت دندان در کرج را دقیق تر و به روزتر بدانید می توانید با شماره های 02632528628 – 09128001870 تماس حاصل نمایید.

ارسال پاسخ