هزینه و قیمت ایمپلنت دندان در کرج چقدر است؟

توسط: | برچسب ها: , , , , | دیدگاه ها: 0 | آبان 6ام, 1398

در مطلب پیش رو میتوانید علاوه بر  آشنایی با ایمپلنت دندان با هزینه و قیمت ایمپلنت دندان در کرج نیز آشنا گردید که قطعا  یک سوال اساسی برای متقاضیان به شمار میرود  با دندانپزشکی در کرج (فرایش) همراه باشید

 

ایمپلنت دندان

 

زمانی که یک الی تمامی دندان های خود را از دست می دهید ، بهترین  درمان برای این حالت شما ایمپلنت خواهد بود چرا که با ظاهر و کاربردی  مشابه با دندان های اصلی شما میتواند کیفیت زندگی قبل را از جمله ، سلامتی دندان ها ، تکلم ، غذا خوردن را به شما برگرداند   . اگر شما نیز شهر کرج را برای درمان ایمپلنت خود در نظر دارید شاید در این صورت به این فکر باشید که هزینه ایمپلنت دندان چقدر است ؟ قیمت ایمپلنت به چه صورت محاسبه می شود ؟  در ادامه مطالب شما میتوانید به سوالات این چنینی خود دست یابید .

 

 ایمپلنت چگونه است ؟

 

ایمپلنت  پیچی به جنس تیتانیوم  با آلیاژ هایی از تیتانیوم دارد که این فلز در داخل استخوان فک کاشته میشود  و به عنوان ریشه دندان عمل خواهد کرد زمانی که ریشه دندان تکمیل گردید و جوش خورد ، قطعه ایی از فلز دیگر بر روی آن نصب میگردد  تا  به عنوان تاج دندان عمل کند  در این زمان قالب گیری انجام می شود تا روکش دندان  بر روی آن ها نصب شود .

 

ایمپلنت چند قطعه دارد ؟

 

 تاج

اباتمنت  : روکش دندان بر روی اباتمنت نصب میگردد .

 

پیچ

فیکسچر:  بدنه اصلیایمپلنت است و استحکام  ایمپلت در گرو آن می باشد .

 

 چه کسانی کاندیدای ایمپلنت می باشند ؟

 

برای انجام ایمپلنت در کرج  افرادی که دندان یا دندان هایی را از دست داده اند ممانعتی نمی باشد مگر فرد بیماری های خاصی را داشته باشد که باید با دندانپزشک مشورت حاصل کند در غیر این صورت افراد پس از پایان دوران بلوغ از طریق ایمپلنت میتوانند به ترمیم دندان از دست رفته خود بپردازند .

شما برای انجام این روش نباید هیچگونه عفونت و بیماری های لثه ایی داشته باشید و در صورت وجود ابتدا باید  آن مشکلات خود را درمان کنید .

مورد دیگری که برای انجام ایمپلنت وجود دارد این است که افراد می بایست  پس از کندن دندان هر چه سریعتر به انجام ایمپلنت دندان اقدام کنند چرا که استخوان دندان شروع به تحلیل میکند و در صورت تحلیل نیاز به پیوند استخوان فک خواهد بود .

 

آنچه قبل از انجام ایمپلنت باید بدانید

 

زمانی که شما اقدام به این روش می نماید و  به جلسه معاینه میروید ، متخصص  توصیه هایی برای قبل از درمان به شما می گوید که شما موظف به رعایت این نکات خواهید بود  برای مثال :

معمولا متخصص ایمپلنت  به تجویز دارویی  برای شما میپردازد که شما باید به صورت دقیق از آن ها استفاده نمایید از غذاهای نرم مصرف کرده و از مصرف غذاهای سفت دوری کنید . سعی کنید استرس را از خود دور کنید از مصرف آسپرین و دخانیات نیز جلوگیری کنید و عصب کشی

 

هزینه ایمپلنت دندان

 

 آنچه بعد از ایمپلنت باید رعایت شود

 

کلیه موارد تجویز شده باید رعایت گردد از جمله  رعایت دقیق  بهداشت دهان  و دندان مانند مسواک های مکرر ، نخ دندان و دهان شویه مخصوص و . . . نکته مهم دیگر   رفتن به جلسات معاینه به طور دقیق می باشد تا از شرایط استخوان فک بررسی به عمل آید .

 

 عوارض ایمپلنت دندان

ایمپلنت اگر به صورت اصولی انجام گیرد و تمامی مراقبت های لازم بر روی او انجام شود  عوارضی را در بر ندارد اما اگر  عکس این گفته انجام گردد میتوانید شاهد عوارضاتی در لثه ها  و دندان باشیم  بنابراین انتخاب یک متخصص و دندانپزشکی حرفه ایی از اولویت های  اقدام به ایمپلنت خواهد بود .

 

 هزینه ایمپلنت دندان در کرج

 

با توجه به شرایط گفته شده قطعا تا حدودی با روش ایمپلنت آشنا گشته اید و میتوانید حدس بزنید که محاسبه هزینه  با توجه به شرایط مخصوص هر فرد می باشد .

در شهر کرج هزینه ایمپلنت دندان متفاوت خواهد بود  چرا که هر مراجع کننده ایی شرایط مخصوص به خود را دارد برای برخی نیاز به یک جلسه درمان و برای برخی تکرار جلسات ضروری میباشد ، تعداد دندان ها برای ایمپلنت   و پیوند  استخوان فک  عواملی دخیل در هزینه ایمپلنت دندان خواهند بود که عزیزان با انتخاب این دندانپزشکی میتوانند از نرخ محاسبه منصفانه تر و با توجه به خدمات ارائه شده  بهرهمند گردند .

 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره های 02632528628 و 09128001870 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند

ارسال پاسخ